Advertising
FCSB a făcut doar egal cu Unirea Slobozia: „Un meci slab făcut de noi”

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Covasna Publicat: 12 mai 2026, 09:09
Florin Tănase a criticat prestaţia FCSB-ului după remiza cu Unirea Slobozia, şi a spus că echipa a făcut un meci slab, în ciuda ocaziilor create.
Citește și
- 21:00Universitatea Craiova și-a aflat adversara din Champions League! Duel cu campioana Belarusului
- 18:41Lovitură pe piața transferurilor: Darius Olaru a plecat de la FCSB și a semnat cu Union Saint-Gilloise
- 09:45Octavian Popescu, posibil transfer în Polonia
- 20:57Istvan Kovacs nu a primit încă niciun meci la Mondial. FIFA merge pe mâna unei arbitre din SUA
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























