Advertising
Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea de Covasna
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 14:08Sfârșitul unui model controversat în salubritatea din Sectorul 1: robinetul banilor publici s-a închis pentru Romprest
- 11:52Daniel Udrescu: Bolojan a introdus tripla taxare a românilor, inflație, impozitarea și majorarea taxelor
- 08:47Analiştii avertizează că şocul petrolier este departe de final, în ciuda acordului dintre SUA şi Iran
- 10:59FOREN 2026: Transelectrica accelerează tranziția energetică. Virgiliu Ivan: „Am pus în funcțiune 1.000 MW într-o singură lună”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News

























