Tânăr din Întorsura Buzăului, dat dispărut de polițiștii brașoveni!

Tânăr din Întorsura Buzăului, dat dispărut de polițiștii brașoveni!
Persoanele care pot furniza informații cu privire la tânărul în cauză, sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.
La data de 17 iulie a.c., polițiștii Secției 1 Poliție Rurală Feldioara au fost sesizați de către tatăl unui tânăr în vârstă de 32 de ani, din localitatea Întorsura Buzăului, județul Covasna, cu privire la faptul că în dimineața zilei de 16 iulie 2020, în timp ce se afla pe raza localității Hărman, județul Brașov, fiul său a plecat într-o direcție necunoscută și nu a revenit până în prezent.
Semnalmente: înălțime: 1,70 m, greutate: 60 kg, constituție: atletic, păr șaten, ochi albaștri.
La momentul plecării, acesta purta o bluză de culoare albastră, pantaloni tip blue-jeans, de culoare indigo și pantofi sport de culoare neagră.
Persoanele care pot furniza informații cu privire la tânărul în cauză, sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.
Citește și:
- 10:24 - Ministrul Justiției, despre numirea șefilor parchetelor de către Nicușor Dan: „La capătul acestui drum nu sunt mize personale, nume sau orgolii”
- 09:53 - Cum va fi vremea de Paște? Prognoză specială de la meteorologul ANM Radu Ilea
- 09:34 - Membrii CNA, convocați de Mihail Neamțu în urma retragerii licenței Realitatea Plus
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News











