Advertising
COVID-19 la echipele de baschet feminin și fotbal din Sfântu Gheorghe

COVID-19 la echipele de baschet feminin și fotbal din Sfântu Gheorghe
Scris de Realitatea de Covasna Publicat: 12 nov. 2020, 16:30
În total, șapte persoane au fost depistate pozitiv
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News
























