Advertising
COVID-19 la echipele de baschet feminin și fotbal din Sfântu Gheorghe

COVID-19 la echipele de baschet feminin și fotbal din Sfântu Gheorghe
Scris de Realitatea de Covasna Publicat: 12 nov. 2020, 16:30
În total, șapte persoane au fost depistate pozitiv
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























