Advertising
Mai multe scări de bloc din Sfântu Gheorghe, fără apă luni
26 apr. 2020, 10:59

Mai multe scări de bloc din Sfântu Gheorghe, fără apă luni
Articol scris de Scris de Ardeleanu Ioana
Mai multe scări de bloc din Sfântu Gheorghe vor rămâne luni, pentru câteva ore, nealimentate cu apă potabilă.
Mai multe scări de bloc din Sfântu Gheorghe vor rămâne luni, pentru câteva ore, nealimentate cu apă potabilă.
Operatorul Regional Gospodărie Comunală informează că în intervalul orar 08:00-15:00, din cauza unor lucrări de reparaţii, se va sista furnizarea apei potabile pe strada 1 Decembrie 1918 la blocul 18, parterele comerciale, respectiv la scările C, D, G, H și I, dar și pe strada Sporturilor, blocul 1, scările I, J și K.
După reluarea furnizării, apa poate prezenta impurităţi.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
- 09:07 - Operațiunea Jupiter - ziua 3: 400 de percheziții în dosare de evaziune, înșelăciune, delapidare, spălare de bani, contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News














