Advertising
Întrerupere de apă potabilă joi pe mai multe străzi din Sfântu Gheorghe
24 oct. 2018, 10:56

intrerupere de apa
Articol scris de Scris de Manolachescu Vlad
Operatorul Regional Gospodărie Comunală ne informează că joi, 25 octombrie 2018, între orele 9 - 15, din cauza unor lucrări de reparaţii, se va sista furnizarea apei potabile în mun. Sfântu Gheorghe pe strada László Ferenc, pe strada Tancsics Mihály tronsonul cuprins între strada Vasile Goldiș și Teilor și la Muzeul Național Secuiesc, la Colegiul Național Mihai Viteazul și la clădirea Proiect Covasna.După reluarea furnizării serviciului, pe o perioadă scurtă apa poate fi tulbure. Solicităm înţelegerea consumatorilor pentru disconfortul creat.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:05 - Dezvăluiri explozive din lumea interlopă. Metoda prin care Gigi Becali i-ar fi păcălit pe membrii clanului Cămătaru. ”Îmi dădea 10.000 de dolari mototoliți, vechi și falși”
- 21:07 - Alertă pe șantierul autostrăzii A7, în județul Neamț. A fost descoperită o bombă de aruncător din Al Doilea Război Mondial-FOTO
- 21:02 - Copil de 7 ani, în stare gravă după ce a înghițit un capac de cariocă. Băiatul a ajuns de urgență la spital
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News













