Advertising
Incident la un meci de fotbal. Fanii "U" Cluj nu au fost lăsați cu steagul României pe stadionul celor de la Sepsi Sfântul Gheorghe

Incident la un meci de fotbal. Fanii "U" Cluj nu au fost lăsați cu steagul României pe stadionul celor de la Sepsi Sfântul Gheorghe
Scris de Realitatea de Covasna Publicat: 26 feb. 2024, 12:23
Pe steag scria ”Transilvania este pământ românesc!”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News

























