Advertising
Cristi Chivu, după titlul câștigat cu Inter: „Este meritul băieților. Eu? Sărbătoresc cu o țigară”

Cristi Chivu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 4 mai 2026, 08:47
Antrenorul Cristian Chivu și-a felicitat jucătorii după ce Inter Milano a devenit campioana Italiei, subliniind că succesul aparține în totalitate echipei. Tehnicianul român a mărturisit că trăiește bucuria titlului la fel de intens ca în perioada în care evolua ca fotbalist.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























