Advertising
Cristi Chivu, după titlul câștigat cu Inter: „Este meritul băieților. Eu? Sărbătoresc cu o țigară”

Cristi Chivu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 4 mai 2026, 08:47
Antrenorul Cristian Chivu și-a felicitat jucătorii după ce Inter Milano a devenit campioana Italiei, subliniind că succesul aparține în totalitate echipei. Tehnicianul român a mărturisit că trăiește bucuria titlului la fel de intens ca în perioada în care evolua ca fotbalist.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























