Advertising
Oțelul a învins Dinamo pe teren propriu în Superligă! „Câinii” sunt la al 4-lea eșec la rând fără gol marcat

Oțelul a învins Dinamo pe teren propriu în Superligă! „Câinii” sunt la al 4-lea eșec la rând fără gol marcat
Scris de Realitatea de Covasna Publicat: 30 sept. 2023, 09:32
Dinamo a ajuns la al 4-lea eșec la rând fără gol marcat, după 0-1 la Galați cu Oțelul
Citește și
- 21:00Universitatea Craiova și-a aflat adversara din Champions League! Duel cu campioana Belarusului
- 18:41Lovitură pe piața transferurilor: Darius Olaru a plecat de la FCSB și a semnat cu Union Saint-Gilloise
- 09:45Octavian Popescu, posibil transfer în Polonia
- 20:57Istvan Kovacs nu a primit încă niciun meci la Mondial. FIFA merge pe mâna unei arbitre din SUA
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























