Advertising
FCSB, eliminată la „masa verde” din Cupa României
26 oct. 2021, 09:12

FCSB, eliminată la „masa verde” din Cupa României
FCSB nu se poate prezenta la meciul cu FC Voluntari din Cupa României
FCSB nu se poate prezenta la meciul cu FC Voluntari din Cupa României.
Vicecampioana României traversează un moment critic, chiar în plin sezon, când a început să recupereze diferența de puncte față de liderul din Liga 1, CFR Cluj. Însă, în Cupa României, lucrurile stau cu totul altfel.
Pentru a vedea de ce FCSB va pierde la ”masa verde” meciul din Cupa României cu FC Voluntari, accesează realitateasportiva.net.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
- 09:07 - Operațiunea Jupiter - ziua 3: 400 de percheziții în dosare de evaziune, înșelăciune, delapidare, spălare de bani, contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News














