Advertising
Explozie în Marea Neagra în timpul discursului lui Iohannis! Doi morți și un rănit, în urma exploziei unei mine, în Odesa - VIDEO

Explozie în Marea Neagra în timpul discursului lui Iohannis! Doi morți și un rănit, în urma exploziei unei mine, în Odesa - VIDEO
Scris de Realitatea de Covasna Publicat: 15 aug. 2022, 11:30
Incidente în Marea Neagră petrecute chiar în timpul discursului președintelui Klaus Iohannis din Portul Militar Constanța. Două persoane și-au pierdut viața și o alta a fost rănită ca urmare a unei explozii în regiunea Zatoka din Odesa.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:12Lionel Messi rescrie istoria! Record vechi de 96 de ani, egalat la Cupa Mondială
- 19:56Moment fără precedent în Ungaria! Televiziunea publică și-a întrerupt emisia și și-a cerut scuze pentru „minciunile din trecut”
- 19:28Trump reaprinde tensiunile în NATO: amenință din nou cu retragerea trupelor americane din Europa
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























