Advertising
Covăsnean amendat cu 6.000 de lei de Garda de Mediu pentru că ardea deşeuri

Covăsnean amendat cu 6.000 de lei de Garda de Mediu pentru că ardea deşeuri
Scris de Ardeleanu Ioana Publicat: 26 iun. 2020, 13:06
Numai în primele 5 luni ale acestui an, comisarii de Mediu au aplicat amenzi în valoare totală de 557.200 lei în judeţul Covasna, pentru încălcarea legislaţiei privind protecţia mediului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Covasna și pe Google News


























